«  |  »

איגוד תעשיות הציוד הרפואי הקוריאני חתם על הסכם שת״פ בישראל

שיתוף פעולה קוריאה – ישראל בתחום הציוד הרפואי

במסגרת ביקור בישראל של יו"ר איגוד תעשיות הציוד הרפואי של דרום קוריאה (KMDIA),מר Hwang Hui, נחתם הסכם שיתוף פעולה בין הארגון הקוריאני לאיגוד לשכות המסחר. ההסכם נועד לחזק את הקשרים בין חברות ישראליות וקוריאניות בתחום המכשור והציוד הרפואי והתאפשר הודות למאמציו של איציק יונה – מנכ"ל קבוצת Yonaco שמקיים קשר מתמשך עם הארגון הדרום קוריאני.

חתימת הסכם בין איגוד תעשיות הציוד הרפואי של דרום קוריאה לאיגוד לשכות המסחר בהובלת קבוצת יונאקו - מומחים לעסקים עם קוריאה

מעמד חתימת ההסכם

שוק הציוד הרפואי בקוריאה

ההוצאה לנפש על בריאות בישראל גבוהה ב 40% מזו של קוריאה, ולכן ישנה הזדמנות למכור ציוד רפואי בקוריאה, כמו גם לייבא ציוד רפואי מדרום קוריאה לישראל.

על מנת לצמצם את הפערים בתחום הציוד הרפואי, דרום קוריאה משקיעה רבות ביבוא ציוד רפואי איכותי וחדשני, היא גם פתוחה לשיתופי פעולה בתחום הפיתוח וההשקעות בתחום. ככל שהרשויות בקוריאה ילמדו יותר יותר על היתרונות שיש בתעשיית הציוד הרפואי בישראל להציע, ככה יהיה לקוריאנים קל יותר לרכוש מאיתנו ולהעביר את הציוד באישורי ה KFDA.

ולכן ישנן אפשרויות רבות לשיתופי פעולה כגון:

  • פיתוח משותף בין ישראל וקוריאה: לקוריאנים רצון ללמוד ולפתח בשיתופי פעולה מוצרים וטכנולוגיות על מנת להפוך את המכשירים שלהם לחדשניים ותחרותיים ברמה העולמית.
  • יצור בדרום קוריאה – יצור איכותי זו טריטוריה קוריאנית מובהקת. הייצור הדרום קוריאני נחשב לאיכותי ובסטנדרים הגבוהים ביותר בעולם, ולכן, קוריאה היא הזדמנות טובה לחברות ציוד רפואי ישראליות כמקום לייצור המכשירים, שיווקם בקוריאה ובשאר מדינות אסיה.
  • רישוי טכנולוגיות ישראליות – בישראל מאגר עצום של המצאות ופטנטים בתחום שניתן לרכוש ולפתח מוצרים על בסיסו.
  • יבוא של ציוד קוריאני לישראל – לקוריאה יש הרבה מה להציע בתחום וכבר כיום מיצאת במליארדים לכל העולם.

מידע נוסף במאמר ״ההזדמנות הישראלית של הציוד הרפואי הקוריאני״

מעוניין להתחיל להתחיל למכור את המכשור הרפואי שלך בדרום קוריאה? צור איתנו קשר

«  |  »