שיתופי פעולה טכנולוגיים

שיתופי פעולה טכנולוגיים הם אבן יסוד בפוטנציאל העסקי דרום קוריאה – ישראל.

בשנים האחרונות אנו עדים לגידול הולך וגובר בהתעניינות של חברות טכנולוגיה מדרום קוריאה בטכנולוגיות ישראליות, חלקן פועלות בישראל. שיתוף הפעולה בין חברות מקוריאה לחברות ישראליות הוא טבעי שכן דרום קוריאה הינה מובילה טכנולוגית במגוון רב של תחומים כגון זכרונות, מסכים, טלפונים סלולריים, והחברות הגדולות בקוריאה בחיפוש מתמיד אחר טכנולוגיות חדשניות.

לקבוצת Yonaco ידע רב וניסיון עשיר בבנייה וניהול שיתופי פעולה טכנולוגיים בין חברות קוריאניות לחברות טכנולוגיה ישראליות במגוון תעשיות. צוות המומחים שלנו יישמחו לסייע לך בכל השלבים של מציאת שותף בתחומי הטכנולוגיה ויסייעו לך לשמור על הקניין הרוחני של המוצר שלך.

בין השירותים שלנו בתחום שיתוף הפעולה הטכנולוגי:

  • מחקר שוק ואיתור שותפים וטכנולוגיות
  • תכנון וליווי עסקאות טכנולוגיה
  • עסקאות רישוי לטכנולוגיות וקניין רוחני

קבוצת Yonaco יוזמת את "כנס קוריאה לעסקים" המתקיים בכל שנה בישראל ומושך אליו חברות טכנולוגיה ישראליות לפגישות עם ענקיות קוריאניות בתחום ההשקעות, המכשור הרפואי, האינטרנט, הרכב ועוד.

מחקר שוק ואיתור שותפים בדרום קוריאה

לקבוצת Yonaco ניסיון רב באיתור טכנולוגיות וביצוע מחקר שוק וסקירה עבור חברות קוריאניות וישראליות לאיתור שותפים טכנולוגיים לצורכי מחקר ופיתוח. קבוצת Yonaco מייעצת ומלווה חברות טכנולוגיה ותעשיה בתהליך מימון פרויקטים למחקר, פיתוח וחדשנות טכנולוגית לחברות ישראליות וקוריאניות.

חברות גדולות מדרום קוריאה מחפשות בשנים האחרונות טכנולוגיות פורצות דרך בישראל. צוות המומחים שלנו עוזר לחברות ישראליות לעלות על מפת החיפושים של חברות הענק, בין אם לצורכי שיתוף פעולה ופיתוח משותף, ובין אם לצרכי פיתוח השוק.

מכיוון שהשוק בקוריאה רעב לטכנולוגיות, אך בעל גישה שונה, קבוצת Yonaco מקלה על חברות ישראליות בניהול ומספקת ליזמים ולסטאראפים אבחון מקצועי ומבצעת איפיון פונקציונלי על רלוונטיות הטכנולוגיה בהקשר הקוריאני ובכך חוסכת זמן יקר וכסף לשותפיה ולקוחותיה בקוריאה ובישראל.

תכנון וליווי עסקאות טכנולוגיה בקוריאה

להנהלה של קבוצת Yonaco ניסיון רב שנים עשיר ומעשי בליווי עסקאות וטכנולוגיה בדרום קוריאה ובישראל והיוו חלק חלק בלתי נפרד מעסקאות הטכנולוגיה המשמעותיות בין קוריאה וישראל.

דרך משרדים בסיאול ומשרדים בתל אביב, אנו מספקים כיסוי מלא וליווי לאורך כל שלבי העסקה. החל משלב בדיקת כדאיות כלכלית עבור רוכשים ומוכרים של נכסים וחברות בקוריאה ובישראל. ייעוץ מקיף בנוגע להשלכות מבנה העסקה ועבודת החברה לאחר החתימה.

קניין רוחני בדרום קוריאה

אחת הדאגות הגדולות בעסקאות טכנולוגיה היא שמירה על הקניין הרוחני. קבוצת Yonaco בעלת למעלה מ-15 שנות עבודה בתחומי הטכנולוגיה השונים בקוריאה. להנהלת החברה בדרום קוריאה ובישראל ניסיון רב בהגנה על זכויות הקניין הרוחני של חברות טכנולוגיות ממגוון תעשיות וטכנולוגיות לרבות חומרה, תוכנה, תקשורת, אנרגיה, אינטרנט, מדעי החיים וביוטכנולוגיה בעבודה מול גורמים קוריאנים.