אודותנו

קבוצת Yonaco הוקמה בשנת 2003 ומתמחה בבנייה של עסקים וסגירה של עסקאות בדרום קוריאה, באמצעות משרדים בסיאול ובתל-אביב. קבוצת Yonaco הינה פירמת ייעוץ הנותנת מענה לצורכים המגוונים של חברות בינלאומיות בבואן לעשות עסקים עם דרום קוריאה.

הנהלת החברה בעלת נסיון רב בליווי וייעוץ לעסקים בקוריאה במגוון תעשיות. ניסיון זה מאפשר לנו לתת מענה מתאים לצרכים המשתנים של לקוחותינו, בין אם במעורבות נקודתית או בפרויקטים ארוכי טווח.

הצוות המקצועי והמנוסה שלנו מורכב מבכירים לשעבר בחברות קוריאניות ובינלאומיות מובילות, בעלי ידע ונסיון בניהול משא ומתן, בהובלת פרויקטים ובתהליכי קבלת החלטות בארגון הקוריאני.

המוניטין שצברנו והרשת הענפה של הקשרים העסקיים שלנו בשוק הקוריאני, מבטיחים כיסוי יעיל של הצרכים העסקיים שלך והגדלה משמעותית של סיכויי ההצלחה שלך עם קוריאנים.

ייחודנו בקשר האינטימי עם לקוחותינו, ההיכרות עם שוק היעד והליווי הצמוד שאנו מעניקים לאורך כל חיי הפרויקט.

השירותים שלנו

בנקאות השקעות וגיוסי הון – דרום קוריאה

קבוצת Yonaco מחזיקה בניסיון וביכולות רב מערכתיות להוציא לפועל את התהליכים הקשורים בגיוסי הון ומיזוגים ורכישות בדרום קוריאה.

פיתוח עסקי בדרום קוריאה

אנו מיישמים מתודולוגיה שיטתית בליווי צמוד של לקוחותינו בדרך להגשמת היעדים העיסקיים שלהם בקוריאה. היועצים של יונאקו מעורבים, לפי הצורך, לאורך כל שלבי הפרוייקט, החל משלבי התכנון ועד לליווי במשא ומתן מול הצד הקוריאני ובשלבי היישום של ההסכמים והסיכומים.

קוריאניזציה – גיוס בכירים ובניית נוכחות עסקית בקוריאה

אנו מספקים לארגונים בינלאומיים מעטפת שירותים היקפית להקמת נוכחות עיסקית בדרום קוריאה:

איתור וגיוס בכירים
הקמת חברות בקוריאה
העסקת עובדים בקוריאה במודל PEO
שירותי שכר
שירותי הנהלת חשבונות ודיווחים לרשויות
שירותי בקרה וייעוץ שוטף