אודות קבוצת Yonaco

קבוצת Yonaco מתמחה בבנייה של עסקים וסגירה של עסקאות בדרום קוריאה, באמצעות משרדים בסיאול ומשרדים בתל-אביב. קבוצת Yonaco הוקמה בשנת 2003 כחברת השקעות וייעוץ על מנת לתת מענה לצורךשל חברות ישראליות בשירותי ייעוץ, גישור פערי שפה, זמן, תרבות וגיאוגרפיה בעסקים עם דרום קוריאה.

הנהלת החברה בעלת נסיון רב בעסקים בקוריאה. ניסיון זה מאפשר לנו לתת מענה מתאים לצרכים המשתנים של לקוחותינו, בין אם מדובר בפעילות נקודתית או בפרויקט ארוך טווח.

הצוות המקצועי והמנוסה של קבוצת Yonaco מורכב מבכירים לשעבר בחברות קוריאניות וישראליות מובילות, בעלי ידע ונסיון בניהול משא ומתן, בהובלת פרויקטים ובתהליכי קבלת החלטות בארגון הקוריאני.

המוניטין שצברנו והרשת הענפה של קשרים עסקיים בשוק הקוריאני, מבטיחים כיסוי יעיל של הצרכים העסקיים שלך ושיפור משמעותי של סיכויי ההצלחה שלך עם הקוריאנים.

אנחנו מקדמים עבור לקוחותינו הזדמנויות עסקיות במגוון תעשיות לרבות בתעשיות הטכנולוגיה, מדעי החיים, השקעות, רכב, אנרגיה מתחדשת ועוד.

ייחודנו הוא בקשר האינטימי עם לקוחותינו, ההיכרות עם שוק היעד והליווי הצמוד שאנו מעניקים לאורך כל חיי הפרויקט על כל היבטיו.

שירותי קבוצת Yonaco בקוריאה:

בנקאות השקעות וגיוסי הון – דרום קוריאה

קבוצת Yonaco מחזיקה ביכולות רב מערכתיות להוציא לפועל את כל התהליכים הקשורים בעסקאות גיוסי הון בדרום קוריאה, רכישת חברות בקוריאה, בדיקת נאותות ועוד עבור לקוחותיה הבינלאומיים והישראלים בדרום קוריאה.

פיתוח עסקי בדרום קוריאה

אנו מיישמים מתודולוגיה שיטתית המעניקה ללקוחותינו ליווי צמוד ומקיף להשגת כל מטרותיהם בקוריאה. צוות יונאקו נוכח לפי הצורך לאורך כל שלבי הפרוייקט, החל משלבי התכנון ועד לליווי במשא ומתן מול הצד הקוריאני ובשלבי היישום של ההסכמים והסיכומים.

שירותי השמה במודל PEO/ERO וחיפוש עובדים בקוריאה

צוות Yonaco מיומן בתכנון וביצוע מעטפת כוללת להקמת נוכחות בדרום קוריאה. החל משלב איתור מועמדים, גיוס מנכ״לים בקוריאה, אנשי מכירות, מהנדסים ושאר סוגי העובדים בדרגים השונים. אנו מלווים את לקוחותינו בישראל ובעולם בהקמה ואיפיון סוגי החברה השונים בקוריאה כך שיתאימו לפעילות הלקוחות, שירותי משאבי אנוש, העסקת עובדים בקוריאה במודל PEO ו ERO, תשלומי משכורות בקוריאה, תשלומי הוצאות וביקורת הוצאות העובדים ועוד. Yonaco מעניקה מעטפת מלאה וכוללת של כל השירותים בתחום משאבי האנוש בדרום קוריאה.

שיתופי פעולה טכנולוגיים

צוות המומחים שלנו יישמחו לסייע לך בכל השלבים של מציאת שותף בתחומי הטכנולוגיה ויסייעו לך לשמור על הקניין הרוחני של המוצר שלך.