ההנהלה שלנו

איציק יונה, שותף מנהל, קבוצת Yonaco

Itzik-YONA-high-res-1-copy

לרו"ח איציק יונה ניסיון של כ-20 שנים בעסקים עם קוריאה. התגורר בדרום קוריאה מספר שנים כמנהל של חברת טכנולוגיה קוריאנית שבה הועסקו כ-600 עובדים. ניהל את אחת מעסקאות ההשקעה הישראליות הגדולות בקוריאה וכיהן כחבר דירקטוריון בחברות ישראליות וקוריאניות.

לאיציק יונה ניסיון רב בליווי פרויקטים מורכבים ומשא ומתן עבור חברות בינלאומיות וישראליות עם חברות קוריאניות. הוא בעל ניסיון מעשי בליווי וייעוץ להנהלות בכירות בכל תחומי התעשייה בעסקיהן עם קוריאה.

בטרם הקים את קבוצת Yonaco, צבר ניסיון רב כבנקאי השקעות וכיועץ לעסקים בינלאומיים כמנהל בכיר בפירמת הייעוץ E&Y והוביל את תחום הפיתוח התאגידי בקבוצת טכנולוגיה ישראלית .

בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב, ומרצה אורח בנושאי עסקים עם קוריאה במוסדות אקדמיים בישראל.

Mr. InSoo Jung, Managing Partner, Yonaco Korea

מר ג׳אנג אינ-סו, מנ״כל יונאקו קוריאה

מר ג'אנג מביא איתו ניסיון רב שנים בפיתוח עסקים ותכנון אסטרטגי בתאגידי ענק קוריאנים. שימש כמנהל בכיר בתחום הכספים בחברות בינלאומיות וקוריאניות כגון LG Chem, IBM, Goodyear, Motorola וחברת התקשורת Appeal Telecom.

בין השאר ניהל עסקאות בינלאומיות והיה שותף לעסקאות רכישה ולתהליכי תכנון תאגידי של חברות זרות בקוריאה.

בעל תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת Hanyang בקוריאה.

Mr. Harry Chung, VP Biotech/Biomed

Harry Chung Yonaco

הארי מביא לקבוצת Yonaco חמש-עשרה שנות ניסיון בתעשיית הציוד הרפואי והתרופות הקוריאנית.

שימש בתפקידי מפתח בחברת ג׳ונסון אנד ג׳ונסון ואף שימש כראש יחידה עסקית בחברה. בעל ניסיון רב בפיתוח השוק הקוריאני למוצרים ייחודיים וחדשניים.

בוגר תואר ראשון בהנדסה מאוניברסיטת פוסאן ובעל MBA מטעם אוניברסיטת סיאול. זכה בפרסים רבים כגון איש המכירות של השנה, החדרת המוצר הטובה ביותר בג׳ונסון אנד ג׳ונסון העולמית ועוד. הארי הוא הקוריאני הראשון להופיע בהיכל התהילה של ג׳ונסון אנד ג׳ונסון העולמית על ביצועיו יוצאי הדופן.

רפי עזרא, מנהל תחום ביוטכנולוגיה

rafi_ezra

מר רפי עזרא מביא ליונאקו מעל 15 שנות ניסיון במחקר ופיתוח, פיתוח עסקים ומיתוג בתעשיית הביוטכנולוגיה.

מכהן כשותף מנהל, יזם ומנכ"ל בחברות מובילות בתעשיות הביוטכנולוגיה והרוקחות. לרפי ניסיון רב בניהול של צוותי R&D ורוקחים ובהובלת תהליכים רגולטוריים למיכשור רפואי ותרופות.

בעל תואר M.Sc ברוקחות קלינית מהאוניברסיטה העברית בירושלים ו B.Sc מאוניברסיטת ברייטון באנגליה. משמש כמנהל אקדמי של אגודת התרופות של ישראל משנת 2011.

דן קריבולוטי, מנהל בכיר

לדן ניסיון של למעלה מעשור בפרויקטים של ייעוץ לעסקים עם קוריאה. לאורך השנים ניהל פרויקטים רבים במגוון תעשיות ושימש כמנהל כנס קוריאה לעסקים. מביא עמו לקבוצת Yonaco ידע נרחב בתרבות העסקית של קוריאה.

דן מרכז תחומי טכנולוגיה שונים לרבות תעשיית הגיימינג בקוריאה, מדיה דיגיטלית ועוד. מביא עימו ידע רב בתחום הטכנולוגיה והחדשנות.

נחשב לאחד החלוצים בתחום לימודי קוריאה בישראל ובעל תואר MA במדע המדינה ומזרח אסיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.