הנהלת קבוצת Yonaco

רו”ח איציק יונה, מנכ”ל קבוצת Yonaco

Itzik-YONA-high-res-1-copy

לרו”ח איציק יונה ניסיון רב שנים בעסקים עם קוריאה. התגורר בדרום קוריאה מספר שנים כמנהל של חברת טכנולוגיה קוריאנית. ניהל את אחת מעסקאות ההשקעה הישראליות הגדולות בקוריאה וכיהן כחבר דירקטוריון בחברות ישראליות וקוריאניות.

לאיציק יונה ניסיון רב בליווי מו״מ עבור חברות בינלאומיות וישראליות עם חברות קוריאניות. הוא בעל ניסיון מעשי של למעלה מ 15 שנה בליווי וייעוץ להנהלות בכירות בכל תחומי התעשייה הישראלית בנושאי עסקים עם קוריאה

בטרם הקים את קבוצת Yonaco, צבר ניסיון רב כבנקאי השקעות ובפיתוח עסקים כמנהל בכיר בחברות בינלאומיות כגון E&Y ו- Emblaze Group.

בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב ומרצה אורח בנושאי עסקים עם קוריאה במוסדות אקדמיים בישראל.

מר אין-סו ג’אנג, מנכ”ל, Yonaco Korea

מר ג׳אנג אינ-סו, מנ״כל יונאקו קוריאה

מר ג’אנג מביא אתו מעל ל-20 שנות ניסיון בפיתוח עסקים ותכנון אסטרטגי בתאגידי ענק קוריאנים. שימש כמנהל בכיר בחברות בינלאומיות וקוריאניות כגון LG Chem, IBM Korea, Goodyear Korea, Motorola וחברת התקשורת Appeal Telecom.

בין השאר ניהל עסקאות בינלאומיות והיה שותף לעסקאות רכישה ולתהליכי תכנון תאגידי של חברות זרות בקוריאה.

בעל תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת Hanyang בקוריאה.

מר הארי צ׳אנג, סמנכ״ל ביומד קוריאה

Harry Chung Yonaco

הארי מביא לקבוצת Yonaco חמש-עשרה שנות ניסיון בתעשיית הציוד הרפואי והתרופות הקוריאנית.

שימש בתפקידי מפתח בחברת ג׳ונסון אנד ג׳ונסון ואף שימש כראש יחידה עסקיות בחברה. הארי בעל ניסיון רב בפיתוח השוק הקוריאני למוצרים ייחודיים וחדשניים.

בוגר תואר ראשון בהנדסה מאוניברסיטת פוסאן ובעל MBA מטעם אוניברסיטת סיאול היוקרתית. הוא זכה בפרסים רבים כגון איש המכירות של השנה, החדרת המוצר הטובה ביותר בג׳ונסון אנד ג׳ונסון העולמית. הארי צ׳אנג הוא הקוריאני הראשון להופיע בהיכל התהילה של ג׳ונסון אנד ג׳ונסון העולמית על ביצועיו יוצאי הדופן.

מר רפי עזרא, מנהל תחום ביוטכנולוגיה

rafi_ezra

מר רפי עזרא מביא ליונאקו מעל 15 שנות ניסיון במחקר ופיתוח, פיתוח עסקים ומיתוג בתעשיית הביוטכנולוגיה.

בעברו כיהן כשותף מנהל, יזם ומנכ”ל בחברות מובילות בתעשיות הביוטכנולוגיה והרוקחות. לרפי ניסיון רב בניהול של צוותי R&D ורוקחים ובעבודה עם תהליכים רגולטוריים למיכשור רפואי ותרופות.

בעל תואר M.Sc ברוקחות קלינית מהאוניברסיטה העברית בירושלים ו B.Sc מאוניברסיטת ברייטון באנגליה. משמש כמנהל אקדמי של אגודת התרופות של ישראל משנת 2011.

מר דן קריבולוטי, מנהל פרויקטים

דן קריבולוטי עוסק בקידום יחסי ישראל קוריאה למעלה מעשור. לאורך שנותיו בחברה ניהל עשרות פרויקטים ושימש כמנהל כנס קוריאה לעסקים. הוא מביא עמו לקבוצת Yonaco ידע נרחב בתרבות העסקית של קוריאה.

דן מרכז תחתיו פרויקטים שונים בתחום הטכנולוגיה, לרבות את תחום תעשיית הגיימינג בקוריאה, אד-טק, טכנולוגיות ועוד ומביא עימו ידע רב בתחום הטכנולוגיה והחדשנות.

נחשב לאחד החלוצים בתחום לימודי קוריאה בישראל ובעל תואר MA במדע המדינה ומזרח אסיה מהאוניברסיטה העברית בירושלים.